Poznaj marki producentów psiej karmy! | zoopers.pl
Poznaj najbardziej popularne marki producentów psiej karmy!

Poznaj najbardziej popularne marki producentów psiej karmy!

2020-08-05 | Kategoria: Pies

Właściwe żywienie psa to jeden z najważniejszych elementów opieki nad tym zwierzęciem. Właściciele czworonogów poszukując odpowiedniej karmy powinni sugerować się indywidualnymi potrzebami pupila. Warto też dowiedzieć się czegoś więcej o producentach pożywienia dla psów. Poniżej kilka marek godnych uwagi.

Alpha Spirit

Alpha Spirit to marka stawiająca na naturalne żywienie zwierząt domowych. 85% oferowanej przez nią karmy stanowi świeże mięso, zaś pozostałe 15% to wartościowe kiełki roślin strączkowych. W pożywieniu dla zwierząt od tego producenta nie ma sztucznych barwników, konserwantów ani zbędnych wypełniaczy. Alpha Spirit Wiejska Zagroda to z kolei smaczne mięsne przekąski, które świetnie sprawdzą się np. podczas nauki komend czy wspólnych treningów.

Animonda

Ten niemiecki producent karmy dla zwierząt kładzie nacisk na zdrowe żywienie czworonogów, dlatego oferowana przez niego żywność nie zawiera barwników i aromatów. Firma deklaruje też, że wszystkie informacje umieszczane na ich produktach są zgodne z prawdą, a żaden składnik nie został zatajony. Animonda GranCarno to mokre karmy dla psów, które powstają ze świeżych mięsnych składników, a sposób ich przetwarzania gwarantuje zachowanie cennych składników odżywczych. Animonda VomVenstein to z kolei seria przeznaczona dla małych ras.

Arion

Arion to belgijsko-hiszpańska marka produkująca najwyższej jakości karmę dla psów i kotów. Jej produkty są badane pod względem jakości i charakteryzują się wysoką smakowitością. Arion oferuje m.in. produkty bezzbożowe przeznaczone dla różnych ras psów, co pozwala wybrać pożywienie idealnie odpasowane do potrzeb pupila.

Brit

Brit to czeski producent karmy dla zwierząt domowych, którego główną zasada jest profilaktyka poprzez żywienie. W pożywieniu tej marki znajdują się wyłącznie wysokiej jakości składniki, a bogata oferta pozwala wybrać rozwiązanie idealne również dla psów z nadwrażliwością pokarmową. Brit Care to hipoalergiczne karmy dla zwierząt idealne dla  dorosłych psów o specjalnych potrzebach, ale też dla szczeniąt, jak np. karma Brit Care Puppy Lamb & Rice. Linia Brit Premium to 16 karm suchych podzielonych ze względu na wiek czworonoga oraz poziom jego aktywności. Brit Carnilove to z kolei karmy bezzbożowe o składzie zbliżonym do diety wilków, których receptura opiera się na dużej zawartości mięsa.

Fitmin

Jest to czeska rodzinna firma z siedzibą w Górach Orlich. Marka Fitmin oferuje karmę wytwarzaną ze świeżego mięsa wysokiej jakości i stawia na proces produkcyjny pozwalający zachować wszystkie cenne składniki pożywienia. Jakość produktów tej marki potwierdza certyfikat IFS (International Food Standard).

Dolina Noteci

Dolina Noteci to polski producent karmy, który kładzie nacisk na jakość oferowanej przez siebie żywności mającej odwzorowywać naturalne żywienie zwierząt. Surowce od sprawdzonych dostawców oraz brak polepszaczy smaku i sztucznych aromatów zapewniają wysoką jakość i bezpieczny skład. Linia Piper to jednobiałkowe karmy w różnych smakach dla juniorów i seniorów. Firma oferuje nie tylko karmę dla psów, ale też pożywienie dla kotów najwyższej jakości, jak np. karma Dolina Noteci Premium danie z królika. Do grupy Dolina Noteci należy również marka Rafi oferująca wysokiej jakości karmę mokrą oraz suchą.

Josera

Ta niemiecka firma działa od ponad siedemdziesięciu lat oferując karmę dla zwierząt domowych. Wysokiej jakości surowce i starannie dobrany skład bez pszenicy, soi oraz barwników i konserwantów sprawiają, że produkty tej marki, jak np. karma Josera Festival Adult 15 kg cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli psów.

Club 4 Paws

Ta ukraińska firma oferuje zbilansowaną karmę najwyższej jakości dla psów i kotów, której skład opracowali eksperci w żywieniu zwierząt domowych oraz lekarze weterynarii. Każdy z produktów marki oprócz dużej zawartości mięsa ma w składzie kompleksy Omega-3 i Omega-6, a także witaminy i minerały. Należąca do Club 4 Paws marka Optimeal to z kolei karma premium o dużej zawartości mięsa dla kotów.

Lincoln

To kolejna marka stawiająca na jakość oferowanych przez siebie produktów. Duży wybór karmy dla psów o zróżnicowanych potrzebach, np. z wrażliwym układem pokarmowym, starzejących się lub z tendencją do nadwagi, pozwala wybrać idealną propozycję dla każdego czworonoga.

Natural Trail

Wysokiej jakości składniki oraz duża zawartość mięsa to charakterystyczne cechy produktów firmy Natural Trail. Marka stawia na żywienie naturalne zapewniające zbilansowaną dietę niezbędną dla zdrowia zwierząt domowych. Karmy tej marki oprócz dużej zawartości mięsa mają też odpowiednią ilość białka i tłuszczu, a ich skład wzbogacony jest o zioła, warzywa i owoce.

Nutrilove

Ta marka również stawia na żywienie psów zgodnie z ich naturą, dlatego karmy Nutrilove cechuje duża zawartość wysokiej jakości mięsa oraz przemyślany skład bez GMO, konserwantów i sztucznych składników. W ofercie firmy znaleźć można karmę dopasowaną do wieku, aktywności i potrzeb różnych zwierząt.

Royal Canin

Historia marki Royal Canin liczy sobie ponad pięćdziesiąt lat, a stała współpraca ze specjalistami od żywienia zwierząt pozwala firmie zaoferować karmę najwyższej jakości. Produkty Royal Canin cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli psów, a szeroki wybór pożywienia dla zwierząt różnych ras i o różnych potrzebach zapewnia karmę na miarę konkretnych oczekiwań.

Petner

Ta polska marka tworzy kompleksowe posiłki dla psów zapewniając czworonogom wszystkie niezbędne składniki. Współpraca ze specjalistami od żywienia zwierząt sprawia, że produkty tej firmy pomagają zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie każdego psiaka!