Prezent świąteczny dla kota: co wybrać? Sprawdź! | zoopers.pl
Prezent świąteczny dla kota: co wybrać? Sprawdź co wybrać dla milusińskiego lub jego właściciela!

Prezent świąteczny dla kota: co wybrać? Sprawdź co wybrać dla milusińskiego lub jego właściciela!

2021-12-14 | Kategoria: Kot

Święta Bożego Narodzenia to radosny czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi, a także wręczania najbliższym prezentów. Ponieważ do tego grona zaliczamy bardzo często także zwierzęta domowe, warto również im podarować coś miłego. Nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla kota? Nasze propozycje mogą stać się dla ciebie inspiracją.

Prezent dla kota na święta – coś do zabawy

Zastanawiasz się gdzie znaleźć najlepszy prezent dla kota? Sklep Zoopers to oczywiście odpowiednie miejsce na poszukiwania podarku dla mruczącego pupila. Znajdziesz w nim nie tylko karmę i produkty pielęgnacyjne, ale też różnego rodzaju zabawki, które sprawią, że kot nie będzie się nudził. Mogą to być wędki, piłki lub sztuczne myszki, również te z dodatkiem kocimiętki, którą większość kotów uwielbia.

Żwirek, czyli praktyczny prezent dla kota na święta

Szukasz praktycznego prezentu dla zwierzaka, który nie należy do ciebie? Najprawdopodobniej właściciel zadbał o wszystko dla kota, co jest niezbędne do opieki nad mruczącym pupilem, ale można podarować zwierzakowi coś praktycznego, jak np. zapas żwirku. W tym przypadku konieczne jest skonsultowanie się z właścicielem, bo zdarza się, że koty preferują konkretne żwirki i nie chcą korzystać z kuwety, jeśli zostanie ona wypełniona nowym lub nie lubianym produktem. 

Karma dla kota na świąteczny prezent

Najlepszy prezent dla kota to ten, który sprawi zwierzakowi radość. Jeśli obdarowywany zwierzak należy do łasuchów lub preferuje konkretny rodzaj pożywienia, rozsądnym upominkiem może okazać się pakiet ulubionej karmy lub przysmaków. Oczywiście należy wybierać wyłącznie produkty wysokiej jakości i z dobrym składem oraz zapytać właściciela kota jaki produkt podarować jego pupilowi. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że mruczek rzeczywiście ucieszy się z upominku, a sam prezent nie zaszkodzi mu np. z powodu nietolerancji pokarmowych lub innych problemów zdrowotnych.

Akcesoria dla kota pod choinkę

Jeśli uważasz, że dobrze wybrany prezent powinien być praktyczny, odpowiednim pomysłem na upominek dla pupila w Twoim przypadku mogą być akcesoria dla kotów. Ta kategoria obejmuje wiele przedmiotów przeznaczonych do pielęgnacji mruczących przyjaciół, dlatego każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego. Jeśli kot lubi leniuchować, dobrym wyborem będzie np. wygodne i eleganckie legowisko. Łasuch z pewnością doceni nową miskę, bojaźliwy zwierzak – preparaty łagodzące stres, a pupilowi wychodzącemu z domu warto podarować specjalną obrożę odstraszającą kleszcze i pchły.


Świetnym pomysłem na prezent pod choinkę są zestawy prezentowe dla Pupila. W specjalnie zapakowanym pudełku skrywa się zestaw przysmaków, które zadowolą każdy brzuszek, oraz zabawka. Dedykowana naklejka oraz wstążka na pudełku sprawią, że prezent jest gotowy do wręczenia ukochanemu Pupilowi. W każdym prezencie będzie czekała na Was mała niespodzianka od Zoopersowego Mikołaja!

Sprawdź także nasze promocje świąteczne!