Prezent dla psa na Święta: 5 najlepszych propozycji | zoopers.pl
Prezent dla psa na Święta: 5 najlepszych propozycji na upominki dla pupila lub jego właściciela!

Prezent dla psa na Święta: 5 najlepszych propozycji na upominki dla pupila lub jego właściciela!

2021-12-09 | Kategoria: Pies

Okres Bożego Narodzenia to czas, kiedy wręczamy prezenty swoim bliskim. Jest to też świetna okazja, aby podarować miły upominek zwierzakowi. Wbrew pozorom opcji jest bardzo dużo – mogą to być gadżety do zabawy lub bardziej praktyczne upominki pozwalające zadbać o zdrowie i samopoczucie zwierzaka. Nie wiesz jak zrobić prezent dla psa? Poniżej 5 pomysłów.

Zabawki dla psa na święta

Wielu osobom poszukującym świątecznego prezentu dla psa w pierwszej kolejności na myśl przyjdą zabawki. Taki upominek to zawsze dobra opcja, bo nie tylko sprawi psiakowi radość, ale też zajmie jego uwagę podczas świątecznych spotkań czy w Sylwestra. Wybór jest ogromny – mogą to być różnego rodzaju gryzaki oraz pojemniki na smaczki, przy których pies będzie musiał się postarać, aby wydobyć przysmak. Świetnym pomysłem są też gadżety do wspólnej zabawy z właścicielem, a więc np. szarpaki, piłki do aportowania lub frisbee – tego typu zabawki przydadzą się zwłaszcza podczas spacerów.

Przysmaki dla łasuchów

Prezent dla psa na święta powinien sprawiać zwierzakowi radość, dlatego dobrym pomysłem jest podarowanie mu przysmaków. Doskonale sprawdzają się one jako przekąska pomiędzy posiłkami, a ponadto są przydatne podczas tresury lub nauki sztuczek. Jakie przysmaki wybierać? Oczywiście te wysokiej jakości z dobrym składem. Jeśli nie jesteśmy właścicielami obdarowywanego zwierzaka, rozsądnie jest zapytać jego opiekuna o preferencje smakowe lub ewentualne alergie pokarmowe pupila. Zdrowemu psiakowi bez problemów zdrowotnych warto sprezentować cały zestaw smakołyków w kilku smakach, aby mógł skosztować różnych produktów.

Praktyczny prezent dla psa na święta, czyli zapas karmy

Oprócz przysmaków dobrym pomysłem na prezent z okazji świąt dla psa jest też zapas karmy. Podobnie jak w przypadku smaczków, i tutaj należy skonsultować się z właścicielem zwierzaka. Pamiętajmy, że gwałtowne zmiany w sposobie żywienia zwierzaka mogą wywołać u niego dolegliwości żołądkowe. Wybierając prezentowe pakiety karmy dla psów powinniśmy więc kierować się nie tylko jakością tego typu produktów, ale też dotychczasowym sposobem żywienia psiaka. Dzięki temu zyskamy pewność, że nie zaszkodzimy zwierzakowi.

Legowisko pod choinkę

Miękkie i wygodne posłanie dla psa to kolejny pomysł na praktyczny prezent dla zwierzaka z okazji świąt Bożego Narodzenia. Wybierając legowiska powinniśmy pod uwagę wziąć nie tylko ich wygląd, ale również wielkość psa, aby zapewnić mu komfort. Warto też zdecydować się na produkt, który można wyprać, co ułatwi utrzymanie go w czystości.

 

Inne pomysły na prezenty dla psa

Oprócz wymienionych wyżej propozycji, dobrym pomysłem na świąteczny prezent są różnego rodzaju akcesoria dla pupila, a więc np. produkty przeznaczone do pielęgnacji zwierząt lub do ochrony przed pasożytami, jak obroża przeciwkleszczowa Foresto. Warto przy tym skonsultować się z właścicielem zwierzęcia, aby wybrać coś, co na pewno się przyda.


Świetnym pomysłem na prezent pod choinkę są zestawy prezentowe dla Pupila. W specjalnie zapakowanym pudełku skrywa się zestaw przysmaków, które zadowolą każdy brzuszek, oraz zabawka. Dedykowana naklejka oraz wstążka na pudełku sprawią, że prezent jest gotowy do wręczenia ukochanemu Pupilowi. W każdym prezencie będzie czekała na Was mała niespodzianka od Zoopersowego Mikołaja!

Sprawdź także nasze promocje świąteczne!